Meczomania – klucz do zaangażowania Twojego zespołu

AKTUALNOŚCI

Meczomania – klucz do zaangażowania Twojego zespołu

Z artykułu dowiesz się:

  • Czym jest „Meczomania”
  • Dlaczego „Meczomania” to świetny benefit dla Twojego zespołu
  • Jak ugruntować swoją pozycję wśród partnerów biznesowych

Meczomania – klucz do zaangażowania Twojego zespołu 

Efektywna współpraca w zespole stanowi fundament każdej dynamicznie rozwijającej się organizacji. Kluczem do jej sukcesu jest nie tylko budowanie zaangażowania, lecz także stworzenie atmosfery, która sprzyja współzawodnictwu w zdrowy i inspirujący sposób. Gdy pracownicy są zaangażowani i mają możliwość rywalizacji w przyjaznym otoczeniu, energia w miejscu pracy staje się bardziej intensywna i motywująca.

Dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć narzędzie, które nie tylko ułatwi Ci codzienną pracę, ale także pomoże zintegrować zespół m.in. poprzez pozytywną rywalizację. Meczomania, bo o tym mowa, to dedykowana platforma służąca do obstawiania meczów, które będą rozgrywać się podczas Mistrzostw Europy, w czerwcu tego roku. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy szczegół i innowacyjność tego narzędzia pomogło Ci w budowaniu zaangażowania w Twoim zespole, ale także w zespole Twojego kontrahenta, ponieważ możesz wykorzystać Meczomanię, jako wartościowy bonus podczas Twoich rozmów biznesowych. 

 

Świetny produkt dla Twojego Zespołu

Meczomania nie tylko dostarcza emocji związanych z obstawianiem wyników meczów piłkarskich, śmiemy twierdzić, że jest to zwyczajny efekt uboczny. Jesteśmy przekonani, że jej główną zaletą jest integracja zespołu i zwiększenie jego zaangażowania poprzez wspólną zabawę i rywalizację. 

Każdy pracownik może uczestniczyć w zabawie, co więcej nie musi się w ogóle znać na piłce nożnej, żeby zdobywać punkty i wygrywać nagrody – to dodatkowo motywuje do działania i przede wszystkim nie ogranicza i nie dyskryminuje nikogo w Twoim zespole. Dzięki Meczomanii Twój zespół może jeszcze lepiej współpracować, celebrować sukcesy i rozwijać się razem.

Warto w tym miejscu podkreślić, że jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej usługi nie musisz się niczym martwić – wszystko od A do Z bierzemy na siebie. Od dostosowania layoutu strony pod Twój brandbook (przez kolory, na logotypie kończąc), przez wysłanie zaproszeń do wybranych przez Ciebie osób, na zakupieniu i wręczeniu nagród dla najlepszych kończąc.

Dodatkowo jeśli przeraża Cię czas implementacji albo dodatkowe formalności z góry uspokajamy – wszystko odbywa się szybko i bezboleśnie, a wszelkie dodatkowe akcje bierzemy na siebie. 

 

Skuteczne Narzędzie dla Twojego Biznesu

Tworząc Meczomanię chcieliśmy dać Ci wsparcie na każdym etapie rozwoju Twojej firmy, dlatego też zachęcamy Cię do wykorzystania tego narzędzia jako dodatkowego bonusa, jako podziękowania dla swoich kontrahentów.

Jesteśmy przekonani, że takie jego wykorzystanie pozwoli Ci zbudować markę swojej organizacji, jako firmę, która nagradza swoich lojalnych klientów i ich docenia. Dbanie o pracowników swoich klientów nie jest standardowym rozwiązaniem na rynku, dlatego wykorzystanie Meczomanii w taki sposób, pozwoli Ci ugruntować swoją pozycję wśród partnerów biznesowych. 

 

Razem Osiągniemy Więcej

Jesteśmy przekonani, że nasz nowy produkt przyniesie wiele korzyści Twojemu zespołowi lub zespołowi Twojego kontrahenta. Dzięki budowaniu zaangażowania i tworzeniu przestrzeni grywalizacji, możemy razem osiągnąć jeszcze więcej i przyczynić się do sukcesu Twojego biznesu.

Nie czekaj dłużej – dołącz do nas i spraw, by Twój zespół działał jeszcze bardziej efektywnie i z pasją! Jeśli masz jakiekolwiek pytania pisz na adres: t.niedzwiedz@g3.com.pl.

Obraz autorstwa gpointstudio na Freepik

INNI CZYTALI RÓWNIEŻ