Loterie i konkursy

Loterie i konkursy

Loterie i konkursy

0

osób skorzystało z naszych promocji

0

kodów zarejestrowali użytkownicy

0

nagród wydaliśmy

0

wniosków na loterie zostało zaakceptowanych przez IAS

Organizacja Loterii promocyjnych to jest to na czym najlepiej się znamy!

Zorganizowaliśmy kilkaset loterii dla ponad 30 marek

ORGANIZACJA LOTERII

Jesteśmy ekspertami i chętnie dzielimy się naszym bogatym doświadczeniem zdobytym podczas realizacji setek loterii promocyjnych w wielu branżach (m.in.: FMCG, motoryzacyjna, bankowa, przemysłowa, budowlana).

Wspieramy na każdym etapie – od audytu możliwości organizacyjno-technologicznych firmy, po dobór najbardziej optymalnego typu loterii promocyjnej i wszelkie formalności. Zapewniamy kompleksową obsługę i doświadczony zespół, który będzie opiekował się projektem z zaangażowaniem, dając poczucie komfortu we wszystkich obszarach współpracy.

ORGANIZACJA LOTERII

Organizacja loterii - kompleksowe usługi

Decydując się na współpracę z naszą agencją marketingową możesz liczyć na poniższy zakres usług:

 • G3 jako podmiot urządzający loterię, czyli formalny organizator loterii (nadzór nad losowaniem nagród, przetwarzanie danych osobowych uczestników, opodatkowanie).
 • Mechanika loterii (dobór najbardziej optymalnego modelu i zasad loterii)
 • Regulamin loterii promocyjnej (zgodny z ustawą o grach hazardowych)
 • Dokumentacja loteryjna (w tym wniosek do Dyrektora Izby Administracji Skarbowej) – pełne wsparcie w procesie uzyskania zezwolenia na urządzenie loterii promocyjnej
 • Bankowa gwarancja na wartość brutto nagród
 • Strona internetowa loterii
 • Aplikacja bazodanowa (panel do zarządzania loterią, dostęp online 24/7)
 • Nagrody – dobór, zakup i dystrybucja nagród rzeczowych (własne zaplecze magazynowe) oraz logistyka e-nagród
 • Ewidencja wypłaconych (wydanych) wygranych, Ewidencja zaświadczeń o uzyskanej wygranej
 • Komunikacja marketingowa (weryfikacja materiałów reklamowych, kontakty z uczestnikami, obsługa reklamacji, infolinia)
 • Unikalna usługa: autorski, zaawansowany system weryfikacji i rozliczeń dowodów udziałów w grze (kapsli, zawleczek oraz innych opakowań)
LOTERIA JEST JAK MAGNES

LOTERIA JEST JAK MAGNES

– przyciąga nowych klientów, a stałych fanów poprzez udział w loterii zachęca do pozostania wiernym marce. Dzięki loterii produkty i usługi są często postrzegane jako atrakcyjne, bo oprócz zakupu produktu, oferują konsumentom dodatkowe korzyści w postaci możliwości zdobycia nagród.

Do wyboru jest kilka rodzajów loterii, a naszym zadaniem jest zarekomendowanie najbardziej efektywnego rozwiązania. Jeżeli zastanawiasz się jak zorganizować loterię, jakie są aktualne trendy, atrakcyjne nagrody, jaka ma by wartość puli nagród, czy jest podatek od nagród? To znalazłeś firmę, która zna odpowiedzi na te pytania i będziesz zadowolony z jej usług, bowiem specjalizujemy się w loteriach promocyjnych szytych na miarę.

KONKURS PROMOCYJNY – ORGANIZACJA i NADZÓR

Jeżeli nie loteria, to może konkurs z atrakcyjnymi nagrodami?
W konkursie istotny jest element współzawodnictwa i możliwość wyłonienia (często przez jury) najlepszych uczestników.

Organizacja loterii promocyjnej wymaga wielu formalności, natomiast konkurs nie wymaga urzędowej zgody. Zatem jego organizacja nie jest tak skomplikowana jak w przypadku innych działań promocyjnych. Niemniej jednak wymaga nieszablonowego podejścia i czasu niezbędnego do bieżącej weryfikacji oraz oceny zgłoszeń, aby rzetelnie wybrać te najlepsze, które zostaną nagrodzone przez markę.

Tworzymy regulamin, weryfikujemy zgłoszenia, wyłaniamy laureatów i wysyłamy nagrody.

Poznaj naszą ofertę

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

LOTERIA Z LOSOWANIEM NAGRÓD

LOTERIA Z LOSOWANIEM NAGRÓD

LOTERIA Z LOSOWANIEM NAGRÓD

Losowania nagród za pomocą certyfikowanego urządzenia losującego to najczęściej wybierane rozwiązanie promocyjne. Losowania mogą odbywać się cyklicznie (co miesiąc, co tydzień, codziennie) lub jednorazowo (np. na zakończenie akcji). Uczestnik dokonuje zakupu produktu lub usługi i na stronie internetowej promocji zgłasza swój udział na przykład za pomocą kodu promocyjnego. Nagrody mogą być rzeczowe lub bardzo ostatnio popularne e-nagrody.

ZOBACZ

NASZE REALIZACJE

LOTERIA ZDRAPKOWA

LOTERIA ZDRAPKOWA

LOTERIA ZDRAPKOWA

Zdrapka tradycyjna lub e-zdrapka to jedna z najpopularniejszych form promocji. Osoba fizyczna biorąca udział w promocji po dokonaniu zakupu otrzymuje zdrapkę papierową albo po dokonaniu zgłoszenia na stronie internetowej wirtualnie odsłania e-zdrapkę. W jednej aktywacji promocyjnej mogą wziąć udział zarówno odbiorcy końcowi, jak i np. przedstawiciele handlowi. Istnieje możliwość wykorzystania zdrapki w programie lojalnościowym.

ZOBACZ

NASZE REALIZACJE

LOTERIA INSTANT WIN, HYBRYDOWA

LOTERIA HYBRYDOWA

LOTERIA INSTANT WIN, HYBRYDOWA

Często uczestnicy oczekują natychmiastowej informacji o wygranej. W takim przypadku najlepiej sprawdzi się formuła hybrydowa, czyli loteria instant-win połączona z losowaniem bardziej wartościowych nagród.

Informacja „Wygrałeś!” wewnątrz opakowania produktu umożliwia natychmiastowy odbiór wygranej np. w sklepie. Natomiast kod promocyjny z opakowania, po zarejestrowaniu w systemie organizatora, bierze udział w losowaniu atrakcyjnych, często wysokowartościowych przedmiotów lub środków pieniężnych.

ZOBACZ

NASZE REALIZACJE

LOTERIA PARAGONOWA

LOTERIA PARAGONOWA

LOTERIA PARAGONOWA

Polecane rozwiązanie, gdy kod promocyjny nie może zostać umieszczony na opakowaniu promocyjnym. Zasady są proste: wystarczy dokonać zakupu produktu lub skorzystać z usługi, wejść na stronę promocji, podać dane dotyczące paragonu i czekać na wyniki losowania.

ZOBACZ

NASZE REALIZACJE

KONKURSY

KONKURSY

KONKURSY

Akcja konkursowa najczęściej jest realizowana na zasadzie: kup produkt, zachowaj paragon, odpowiedz na pytanie lub wykonaj zadanie i zarejestruj się na stronie internetowej.

Dzięki doświadczeniu i kreatywności potrafimy sprawnie oraz skutecznie przeprowadzić promocje w różnych branżach.

Tworzymy regulamin konkursu, weryfikujemy zgłoszenia, wyłaniamy laureatów i wysyłamy nagrody.

ZOBACZ

NASZE REALIZACJE

DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
I CIESZ SIĘ Z EFEKTÓW, JAKIE PRZYNIESIE LOTERIA!
Centrum Loterii

CENTRUM
LOTERII

Gotowe rozwiązania do natychmiastowego wdrożenia

Centrum Loterii