Delphi Technologies

Delphi Technologies

Loteria Instant-Win, Hybrydowa

Loteria Jubileuszowa Delphi Team Club

Dla marki Delphi zorganizowane zostały dwie loterie dla firm połączone z programem lojalnościowym. Jedna z loterii to loteria jubileuszowa. Za zakup produktów naliczane były punkty w programie DTC, które w loterii zamieniały się na losy. Losowania nagród odbywały się pod koniec loterii.

Loteria instant-win, hybrydowa - Delphi Technologies

Nowoczesny Program Hybrydowy

"Delphi Team Club"

Najdłużej działający na rynku motoryzacyjnym program lojalnościowy wykorzystujący automatyczne naliczanie punktów. Program realizowany od 2010 roku skierowany do warsztatów i sklepów motoryzacyjnych. Uczestnicy zbierają punkty za zakup produktów promowanych oraz za udział w dodatkowych, personalizowanych promocjach okresowych dostępnych na platformie, które mogą wymienić na nagrody rzeczowe i e-vouchery.

Nowoczesny program hybrydowy -

Konkurs

Grywalizacja PH

Konkursy dla przedstawicieli handlowych dystrybutorów klienta, w których uczestnicy zdobywają punkty indywidualnie i zespołowo. Profity naliczane są za osiągnięcie celu zakupowego i zajęcie najwyższego miejsca w rankingu. W trakcie trwania konkursu można zdobywać punkty za wykonywanie zadań dodatkowych m.in. związanych z wiedzą na temat produktów klienta.

Konkurs - Grywalizacja PH